Провід ОУН: Необхідно посилити громадянський спротив!

Сьогодні розгортається безкомпромісна боротьба за майбутнє України: незалежність держави, стратегічні активи української економіки, громадянські права та свободу ЗМІ, відповідальну владу і справедливе судочинство, українську мову, культуру та історичну пам’ять.

Причиною цієї боротьби є антиукраїнська позиція чинної влади президента В. Януковича, який веде політику здачі національного суверенітету та вітчизняної економіки на користь Росії, знищення демократичного ладу, запровадження цензури, радянізації культурного простору та витіснення української мови.

Єдиною силою, яка здатна зупинити таку політику, є українські патріоти, люди, для яких краще майбутнє України є справою особистої честі.

Сьогодні в Україні формується всеукраїнський понадпартійний рух на захист національних інтересів українського народу, створюються народні комітети захисту України, проводяться акції протесту проти зрадницьких дій влади.

Закликаємо усіх небайдужих українців в Україні та за її межами приєднатися до громадянського спротиву свавіллю влади, зокрема брати участь в мітингах, пікетуваннях, зборі підписів та коштів тощо.

Закликаємо українців в діаспорі продовжувати скоординовані міжнародні акції на захист України, зокрема щодо визнання Голодомору, протесту проти базування іноземного флоту на українській території, проти утисків української мови. Такі акції уже успішно відбулися в CШA, Канаді, Португалії, Італії, Німеччині та ряді інших країн. Але потрібно продовжувати.

Чим більше нас буде, чим активніше ми боротимемося, тим швидше ми здобудемо перемогу.

Ми маємо показати режиму Януковича та цілому світові, що український народ не погодиться на повернення до часів рабства та відкидає владу, яка нехтує незалежністю країни та свободою громадян.

Кожна спроба завдати шкоди українським інтересам має отримати рішучу відсіч! Будьмо активні і ми переможемо!

Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів

Published on 12 May 2010