Члени СКУДО приєднуються до протестів в Україні

До народу України:

Ми, представники організацій - членів Світової Конференції Українських Державницьких Організацій, приєднуємось до багатьох тисяч українських громадян по всій території України, які піднеслися в протесті, щоб засудити рішення, яке дозволяє збройним силам Росії залишатися на українській землі. Ми поділяємо їх обурення з приводу явного порушення Конституції і основоположних інтересів безпеки України. Ці безвідповідальні дії будуть дестабілізувати Севастополь і Крим, а також представляють загрозу для територіальної цілісності України та її суверенітету. Найбільш тривожним є те, що це рішення тепер є частиною поведінки не гідної президента та уряду України, а, швидше, зрадників держави на користь імперських амбіцій Росії.

Тому ми також підтримуємо українських патріотів у їх засудженнях:
- Неконституційного становленя більшості у Верховній Раді,
- Незаконного призначення українофобів до Кабінету міністрів,
- Відмови від усіх ядерних матеріалів, та їх передання Росії та США,
- Передачі Росії контролю над іншими стратегічно важливими галузями держави,
- Зрадницьких заяв президента і крамольних планів кабінету міністрів, що є:
- викликом проти конституційного статусу української мови як державної мови України,
- загрозою територіальної цілісності України в результаті підриву національної єдності,
- фальсифікацією і глузуванням в питаннях історичного опору і перемоги українського народу над царським і комуністичним колоніальним гнобленням, Голодомору - геноциду і терору.

Ми поділяємо з нашими українськими братами непохитну віру в Бога і Україну, віру, яка гартувала український народ під час всієї його довгої і болісної ходи до незалежності. Історична справедливість не може бути відмовлена. Україна переможе. На місці нинішньої влади прийде уряд, гідний українського народу, який буде захищати Конституцію України і демократію, громадянське суспільство і верховенство права, територіальну цілісність та національну незалежність.

Ми Вірні сини й дочки України відчуваємо у наших серцях попередження великого пророка України:

Страшно впасти у кайдани,
Умірать в неволі,
А ще гірше - спати, спати,
І спати на волі .........

Тарас Шевченко

Великий Український народ в діаспорі, долею розкинений по цілому світу, підноситься в оборону Богом даної, а кров’ю українських патріотів здобутої волі рідної Батьківщини!

Published on 12 May 2010