СУМ в Україні привітає жінок з нагоди Дня Матері

Майже тисячу подарунків роздадуть українським жінкам, які мешкають в різних регіонах нашої держави, члени Спілки Української Молоді в Україні з нагоди відзначення Дня Матері.

Акція проходить за підтримки і сприяння Організації Українських Жінок (Великобританія).

Її організатори мають на меті вшанувати жінку-матір, яка, даруючи свою любов та турботу дітям, творить майбутнє людства.

«Спілка Української Молоді в Україні, разом із Організації Українських Жінок з Великобританії, вирішила провести таку акцію, щоб привітати берегинь родинного вогнища та продемонструвати повагу до таких непроминущих цінностей як сім’я й материнство», - розповідає координатор акції, секретар КУ СУМ в Україні Анна Коломієць.

Це не перша спільна акція Спілки та ОУЖ. У 2009 році, завдяки співпраці наших організацій, було роздано понад 700 подарункових великодніх кошиків учасникам національно-визвольних змагань.

Цього разу квіти й символічні подарунки молодь вручить багатодітним матерям і жінкам, які брали активну участь у здобутті та творенні незалежної Української держави.

Акція стартує 6-9 травня і пройде вона на Тернопільщині, Івано-Франківщині, Львівщині, Донеччині, Рівненщині, Херсонщині, Чернігівщині, Кіровоградщині, Хмельниччині, Київщині та в місті Київ.

Це свято має давню історію. Відзначаючи його ми вшановуємо жінку у трьох її іпостасях - матір, Богородицю та неньку Україну.

Традиційно День Матері припадає на другу неділю травня.

Інформаційна референтура СУМ в Україні

Published on 7 May 2010