Львівська обласна рада вимагає імпічменту Януковича за державну зраду

23 квітня 2010 року на позачерговій сесії Львівської обласної ради з приводу продовження терміну перебування Чорноморського флоту РФ в Криму депутати ухвалили звернення до Верховної Ради з вимогою не допустити ратифікації «харківських угод» та ініціювати усунення Віктора Януковича з поста Президента за державну зраду.

У тексті звернення йдеться:

«Від імені мешканців Львівщини, ми, депутати обласної ради, виступаємо категорично проти домовленостей між Президентом України Віктором Януковичем і Президентом Російської Федерації Дмитром Медведєвим щодо продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Криму.

Такі рішення регулюють Конституція України та «Угода про тимчасове перебування Чорноморського флоту Російської Федерації», яка була ратифікована Верховною Радою України. Перехідні положення Основного Закону визначають, що змінити порядок тимчасового перебування Чорноморського флоту на території України можна виключно шляхом внесення змін до Конституції України, які підлягають затвердженню на всеукраїнському референдумі.

Отже, ми переконані, що Президент України Віктор Янукович зрадив інтереси нашої держави, грубо порушивши статтю 17 Конституції України, в якій чітко сказано: на території України забороняється створення і функціонування будь-яких озброєних формувань, не передбачених законом, на території України не допускається розміщення іноземних військових баз. Такий крок Президента свідчить про те, що нова влада позбавляє Україну незалежності, суверенності та самостійності і стає на службу кадебістської, по своїй суті, влади Кремля.

Звертаємось до Конституційного Суду України, Генеральної Прокуратури України, Верховної Ради України з вимогою ініціювати усунення В.Януковича з поста Президента України в порядку імпічменту за вчинення державної зради у відповідності зі ст. 111 Конституції України.

Закликаємо усіх громадян України, мешканців Львівщини, громадські та політичні організації краю рішуче стати на захист України».

Published on 23 April 2010