Вимагаємо припинити правове свавілля!

Заява Голови ОУН(б) С.Романіва з приводу рішення Донецького апеляційного суду щодо позбавлення Р.Шухевича звання «Герой України»

Рішення Донецького апеляційного суду щодо позбавлення Головнокомандуючого УПА Романа Шухевича звання «Герой України» є продовженням того правового свавілля, яке заохочує нова українська влада. Після рішення Донецького окружного адмінсуду по Бандері ми отримали ще одне подібне політичне рішення іншого суду Донецька, яке так само виходить за рамки закону. Цілком очевидним є те, що обидва рішення ухвалювалися з метою догодити українофобам, що наразі посідають владні місця, не виключено, що за їх безпосередньою вказівкою.

Позбавлення звання Героя провідників національно-визвольного руху, проведення українофобських фотовиставок і нагородження їх організаторів, тотальний перегляд і переписування історії свідчать про те, що українська влада в особі президента В.Януковича засвідчує свою відданість Кремлеві, заради лояльності якого вона готова паплюжити національну пам’ять та зраджувати національні інтереси України.

Організація Українських Націоналістів(б) закликає українських громадян відреагувати на ці випадки правового свавілля по відношенню до українських героїв і дати рішучу відсіч українофобам, які все ще сподіваються, що нам не стане духу захистити свою гідність. Також ОУН(б) застерігає вище політичне керівництво країни від потурання українофобським акціям, якщо воно (керівництво) розраховує мати суспільне порозуміння і політичну стабільність в Україні.

Голова ОУН(б) С. Романів

Published on 22 April 2010