Харківські націоналісти провели успішний рейд

16-18 квітня 2010 року Харківська обласна організація Молодіжного Націоналістичного Конгресу провела традиційний обласний вишкільний табір “Слобідські Ночі – 2010”.

Щорічно юнаки та юначки з Харківщини мають можливість провести час з користю: випробувати себе в екстремальних умовах, засвоїти правила життя в природі, прослухати різноманітні лекції тощо.

Цього року організатори підготували для учасників вкрай виснажливу програму, аби перевірити таборовиків на фізичну та моральну витривалість. На відміну від попередніх таборів, «Слобідські ночі-2010» пройшов у вигляді триденної мандрівки, протягом якої учасники подолали близько 50 км по пересічній місцевості в Чугуївськьому районі Харківської області.

Але випробовували дух учасників не тільки багатогодинні вимарші, але і вкрай несприятливі погодні умови. Від початку і до кінця табору йшов дощ, який вщухав лише на декілька годин.

Програма табору була насичена як практичними так і теоретичними заняттями. Учасники мали змогу прослухати рід лекцій серед яких орієнтування, виживання в природі та ін.

Вмотивування щодо учаcті у кожного таборовика було різне: хтось прагнув активно відпочити, хтось – здобути корисні туристичні знання, а хтось – знайти нових друзів. Але не зважаючи на це, учасники діяли злагоджено, відразу перетворившись на дієву команду.

«Особисто для мене цей табір був дуже фізично виснажливий і складний, але я собі поставив за мету дійти до кінця – і дійшов. Саме в таких умовах найкраще перевірити людей – кожен показує ким він є насправді. Фізична і моральна витривалість, купа практичних знань – це те, чого я навчився на цьому таборі»,- говорить один із учасників табору Денис Красюк.

Програма табору була різноманітною. Можна говорити про вдале поєднання теоретичної та практичної частин, фізичного та ідеологічного вишколів. Не обійшли організатори увагою і відпочинок таборовиків: “Весела ватра”, насичена творчими конкурсами та різноманітними іграми, за словами учасників, вдалася на славу.

Прес-служба ХОО МНК

Published on 21 April 2010