Актуальну книгу презентували в Луцьку

13 квітня відомий український публіцист, історик Віктор Рог у Луцьку презентував книгу «Українофобія. П’ята колона та її ляльководи». Презентація відбулася у Волинській науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

Книга – це збірка статей, написаних та надрукованих у різних українських періодичних виданнях. «Коли ці статті виходили, я потім глянув і зрозумів, що проблема українофобії і п’ятої колони не випадкова, не поодинока, а є системна, дуже конкретна і актуальна», - зазначив Віктор Рог.

Він додав: «От зараз ми і пожинаємо плоди того, що раніше цій проблемі мало приділяли уваги. Тож таким чином виникла ідея видати ці статті під однією обкладинкою. Упродовж року ця книга витримала вже два видання».

Наразі вже є позитивна реакція з боку журналістів, публіцистів, істориків. «Я певен, що актуальність теми у нинішній час є дуже і дуже високою», - зазначив автор книги.

Саме тому презентації відбуваються в різних областях України. Вони уже відбулися в Сумах, Полтаві, Чернігові.

«Я сподіваюся, що, зрештою, до проблеми, піднятої в цій книзі, прислухається якомога ширше коло наших, насамперед молодих і адекватних людей, які переймаються долею України», - розповів Віктор Рог.

«Проблема українофобії стає сьогодні актуальною тим, що чимала кількість «героїв» моїх публікацій зараз займають дуже високі владні посади, не приховують своїх поглядів», - додав він.

«Маємо парадокс – державу очолюють ті, кому вона, перепрошую, байдужа», - сказав Віктор Рог.

Волинський інформаційний портал

Published on 14 April 2010