Молодь ініціювала створення сайту про Дмитра Донцова

30 березня в приміщенні Центру Національного Відродження відбулася презентація нового інформаційного Інтернет-сайту, присвяченого постаті Дмитра Донцова.

Ініціатором створення ресурсу виступив Молодіжний Націоналістичний Конгрес за сприяння Центру Національного Відродження.

Не випадковою є дата 30 березня, адже саме в цей день 37 років тому помер апостол української ідеї – Дмитро Донцов, - есеїст, громадсько-політичний діяч, ідеолог українського націоналізму.

Для радянської пропаганди Донцов був ритуальним об’єктом нищівної критики і лайки, проте власне його твори не були доступними українцям на рідних землях. Нині деякі з них перевидані в Україні зокрема і за сприяння Молодіжного Націоналістичного Конгресу, але цього явно недостатньо.

Пристрасний стиль, ідеї й сама постать доктора Дмитра Донцова викликають велику зацікавленість в сучасних українських політичних і гуманітарних галузях, але виникає така проблема, як брак інформації. Саме для подолання даної проблеми і був створений даний ресурс, на якому всі бажаючі зможуть ознайомитись з творчим доробком Дмитра Донцова та його послідовників, побачити фото та відео.

http://dontsov.info

Інформцентр МНК

Published on 1 April 2010