Київські студенти «проекзаменували» Табачника

31 березня в м. Києві столичні студенти виставляли оцінки Міністру освіти і науки Дмитру Табачнику. Зранку до столиці прибула «Залікова книжка» Табачника з виставленими йому студентами різних міст оцінками з таких предметів: «Основи казнокрадства», «Політична клоунада», «Історична містифікація», «Налапокладство», «Архівосвистолисто», «Основи ДІМОкратії та ДІМОгогії» та ін.

Київська частина «іспиту» новопризначеного міністра освіти розпочалася о 10-й біля корпусів КПІ, після чого заліковка обійшла ще й Києво-Могилянську Академію та червоний корпус КНУ імені Шевченка.

Загалом в усіх містах, де побувала заліковка, а це – Львів, Тернопіль, Луцьк, Харків, Кіровоград, вдалося зібрати понад 10 тисяч підписів студентів.

Завершальна частина заходу відбувалася о 13:45 біля цирку, де столичні студенти провели театралізоване дійство – виступ імпровізованого Дмитра Табачника, який тепер виступав у ролі клоуна. Таким чином студенти недвозначно натякнули, де нинішній міністр освіти був би найбільш корисним.

Після цього учасники акції рушили до Міністерства освіти, де провели мітинг і передали заліковку заступнику міністра Куликову. Сам Табачник обачливо приїхав пізніше, коли учасники акції пішли від МОН, попередивши, що в подальшому вдадуться до більш серйозних дій, ніж просто акції протесту, зокрема, йде мова про початок студентського голодування.

Примітка:
АнтиТабачна Кампанія не носить політичний характер і не має жодного відношення до акцій, які проводять в цей же момент певні політичні партії.

Українська Інформаційна Служба

Published on 31 March 2010