Вимагаємо зупинити провокації

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) висловлює своє обурення з приводу заяви віце-прем’єра з гуманітарних питань В.Семиноженка в ефірі "Шустер Live" щодо того, що українській владі варто розглянути ідею створення союзу України, Росії і Білорусії.

Аргументуючи свою заяву, В. Семиноженко стверджував, що більшість українців ніби то хочуть жити саме в такому Союзі, додавши, що створення такого союзу є "однією зі схем, яка має право до розгляду, так само як і участь України в Євросоюзі". ОУН (б) вважає, що подібні висловлювання означають лише одне: гуманітарна політика в Україні стає інструментом великодержавницької пропаганди Кремля в нашій державі. Крім того, заяви на кшталт тієї, що зробив Семиноженко, ставлять за мету згорнути всі європейські та євроатлантичні інтеграційні процеси і привести Україну до повного злиття з Російською Федерацією в єдиний державний організм.

Такий різкий поворот в українській політиці зайвий раз підтверджує те, що новий президент і нова влада є слухняною маріонеткою в руках Путіна та Медвєдєва.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає правоохоронні органи дати негайну правову оцінку висловлюванням В. Семиноженка, які несуть загрозу для територіальної цілісності України та підривають її державний суверенітет.

УІС

Published on 31 March 2010