Гарт духу і тіла

26-28 березня відбувся сплав по найбільш повноводній річці західної України Дністрі. Організаторами цієї події були туристичний клуб «Кристал» і клуб «Веселі мандри». Участь у події узяли близько 35 хлопців і дівчат. Усі вони були заздалегідь згруповані в команди. І на всі три дні в них був справжній командний дух. Саме він зігрівав їх серця і надавав сили, незважаючи на фізичну втому і усі негаразди, які траплялися у дорозі.

Слід нагадати, що березневий сплав по Дністру не іде у порівняння із літніми відпочинковими сплавами, що уже традиційно для усіх бажаючих проводять вже згадані туристичні клуби. Відрізняється він перш за все суворістю погодних умов (лише уявіть якою може бути рання весна на гірській річці) та фізичними навантаженнями, тому що традиційно проходить у форматі змагань.

Цього року крім команд організаторів події, у змаганнях також брало участь дві команди МНК: з Тернополя і Львова. До речі, команда МНК Тернопіль приплила на фініш першою, лише на годину випередивши команду тур. клубу «Кристал».

Published on 31 March 2010