Великдень разом! Запроси до себе на свято ровесника зі Східної України!

Зусиллями студентства та молоді України створений організаційний комітет

«ВЕЛИКДЕНЬ РАЗОМ»

Відсвяткуємо!!!

Друзі, останнім часом багато чуємо про те, що ми різні, що інтереси української молоді кардинально відрізняються в залежності від того, в якій частині України вони живуть. Таке безглуздя стає зараз інструментом у руках влади - роз'єднаний народ не може відстоювати свої права, такий народ значно легше перетворити на інструменті вседозволеного самоуправства.

Напередодні Великодніх свят студенти і молодь з різних організацій закликають всіх долучитись до акції «Великдень разом». Пропонуємо тим, хто традиційно у родинному колі відзначає світле свято Воскресіння Господнього запросити до себе ровесника зі Східної України. Адже саме такі свята є чудовою нагодою проявити свою гостинність і розділити з гостем радість свята.

Українське студентство та молодь оголошує повномасштабну мобілізацію!!!

Якщо ти дотримуєшся традиції святкування Великодня, якщо твоя родина радо приймає гостей в ці святкові дні, якщо гостинність для тебе - складова світосприйняття, - запроси до себе на свята ровесника зі Східної України.

Якщо тобі ще не доводилось стати свідком і учасником Великодніх традицій, але ти хочеш побувати у гостях у свого ровесника - зголошуйся. Обіцяємо нові враження, нові знайомства, цікаве дозвілля.

Це найбільше, що можемо зробити для самих себе - плекати єдність поміж нас, дух підтримки та спільноти.

На даний момент формується база даних тих, хто хоче прийняти гостей і тих, хто зголошується приїхати. Подавайте свої заявки, залишайте контакти. З вами обов'язково хтось зв'яжеться в найближчий час.

Акція триває впродовж суботи (3 квітня) - вівторка (6 квітня)

Тел. координаційного центру 066 1756499 або 067 975 66 77

http://velykden.ho.ua

Published on 29 March 2010