Табачник поїхав до Москви

24 березня о 18:20 на Сумському залізничному вокзалі студентство у рамках всеукраїнської «АнтиТАБАЧНОЇ» кампанії проводжало Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника до Москви, потягом № 117 «Суми-Москва».

Про перебіг акції та подальші плани проінформували на виїзному прес-клубі Андрій РИБАЛКО – координатор «АнтиТАБАЧНОЇ» кампанії на Сумщині, Анна ТОВСТУХА – голова правління СОМГО «Студентське братство Сумщини» та Оксана БОНДАРЕНКО – студентка СНАУ.

Символічною відправкою Дмитра Табачника до Російської Федерації, організатори дали йому можливість працювати у комфортних умовах.

Активісти акції зазначили, що українські міністри, працюючи в Україні, мають бути патріотами, а не особами, що переписують історію та спростовують факт існування української нації.

Зокрема Оксана Бондаренко наголосила, що вона як студентка першого курсу, вчорашня абітурієнтка, може сміливо оцінити користь ЗНО і не бачить сенсу в додаткових екзаменах, які на її думку підвищують можливість корупції і по факту призводять до знецінення ЗНО.

Анна Товстуха повідомила, що за поданням студентства Сумська міська рада пройшла тест на громадянську порядність та ухвалила рішення про звернення місцевої влади до Президента, Прем’єр-міністра та Голови Верховної Ради України з вимогою звільнити Міністра освіти та науки Д.В. Табачника.

Попередньо протягом 19-24 березня була проведена інформаційна кампанія про «АнтиТАБАЧНУ» акцію та організовано збір коштів на квиток Дмитру Табачнику до Москви в одну сторону по всіх вищих навчальних закладах м.Суми. Так, як посадовець не з’явився на Сумському залізничному вокзалі, сумські студенти зачитали прощальний лист «Билет в одну сторону!» і відправили у дорогу манекен міністра під звуки маршу «Прощанье славянки». Представники студентства та молодіжних організації у такий спосіб висловити своє незадоволення призначенням нового міністра: «Ми нічого не маємо проти Дмитра Табачника як людини. Ми не приймаємо його як міністра такої галузі. Особисто Табачнику ми бажаємо щастя, здоров’я і доброго життя, але в країні, де йому буде краще. Дамо цій людині шанс розпочати нове щасливе життя у державі, де його не дратуватимуть українська мова, галичани та малороси. Тому ми з радістю проведемо його до Москви».

Співорганізаторами акції виступили громадські організації Студентське братство Сумщини, Спілка Української Молоді», Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Молодий народний рух, «Ліцей», «Євроклуб», «МОСТ» та інші.

Published on 25 March 2010