Суми - проти Табачника!

Сьогодні депутати Сумської міської ради на сесії ухвалили звернення до Верховної Ради, прем’єр-міністра та президента з вимогою звільнення Дмитра Табачника з посади Міністра освіти та науки України.

В цей же день о 18:20 на вході до Сумського залізничного вокзалу студентство у рамках всеукраїнської «АнтиТАБАЧНОЇ» кампанії проводжатиме Міністра освіти і науки України Дмитра Табачника до Москви потягом № 117 «Суми-Москва».

Представники студентства та молодіжних організації у такий спосіб мають намір висловити своє незадоволення призначенням нового міністра: «Ми нічого не маємо проти Дмитра Табачника як людини. Ми не приймаємо його як міністра такої галузі. Особисто Табачнику ми бажаємо щастя, здоров’я і доброго життя, але в країні, де йому буде краще. Дамо цій людині шанс розпочати нове щасливе життя у державі, де його не дратуватимуть українська мова, галичани та малороси. Тому ми з радістю проведемо його до Москви».

У разі, якщо посадовець не з’явиться на Сумському залізничному вокзалі, у дорогу буде відправлено його манекен.

Попередньо протягом 22-23 березня була проведена інформаційна кампанія та збір коштів на квиток Дмитру Табачнику до Москви по всіх вищих навчальних закладах Сум.

Published on 24 March 2010