Геть українофобів!

Новообраний Президент України Віктор Янукович з перших днів перебування на посаді яскраво показав, що він та очолювана ним політична сила стали на шлях ігнорування Конституції України та безпардонної узурпації влади. Сформована антиконституційним шляхом коаліція та утворений нею уряд є нелегітимними та не мають права здійснювати владу над українським народом.

На цьому тлі особливо цинічним є призначення на догоду Москві міністром освіти та науки відвертого українофоба та україножера Дмитра Табачника. Широкомасштабна хвиля протестів, яка піднялася в усій Україні, свідчить, що українці не мають наміру миритися зі спробами демонтувати національний суверенітет України.

Підтриманий меншістю виборців Президент мав би шукати шлях до порозуміння з усім народом, а не створювати приводи для конфліктів усередині суспільства.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) використає всі можливості, щоб розв’язати конфлікт в українському суспільстві, усунувши Д. Табачника з посади міністра, а президент, який руйнує підвалини національної державності, втрачає легітимність в очах значної частини народу.

Закликаємо всіх українців до активного продовження і розгортання акцій спротиву спробам демонтажу державності.

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Published on 24 March 2010