Відправка уряду на …орбіту

Під такої назвою 18 березня о 18:00 у Тернополі на театральному майдані пройшла студентська акція спротиву проти антиконституційного перевороту у Верховній Раді.

Учасники на деякий час перейменували Тернопіль на «Байконур», тому що з тернопільського Театрального майдану, відбувся «запуск на орбіту» тимчасового уряду на чолі з Ніколаєм Азаровим.

«Багатьох із новопризначених міністрів ми знаємо дуже добре, окремих – майже не знаємо, але за кожним з них тягнеться, мов слід від ракети, довгий шлейф злочинів, крадіжок, брехні та антиукраїнських дій. – заявили організатори акції. Сьогодні ми дамо їм належну характеристику.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин – головний зрадник українців-2010 року. Ми посилаємо його на… орбіту як запроданця національних інтересів, прислужника Кучми, Януковича і їх кремлівських зверхників. З його рук ніколи не змити крові Гії Гонгадзе!

перший віце-прем’єр Андрій Клюєв – за скромне життя на дачі, яка обгороджена трьохметровим парканом, вартістю біля 3 млн. доларів, що закриває від ока простих смертних земельну ділянку площею лише 17 гектарів. Окрім дачі за тим парканом є власний футбольний стадіон та міні-аеродром для польотів, як у справжнього космонавта!

віце-прем’єр з економічних питань Сергій Тігіпко – за вірність комсомолу та обман мільйонів виборців під час президентських перегонів 2010 року. Після входження Сергія Леонідовича до складу уряду Азарова, хрестоматійний вислів: «Сам ти - тігіпко» прийнято знову вважати лайливим.

віце прем’єр Борис Колєсніков – за сукупний річний дохід за минулий фінансовий рік, який склав 63 мільйони 830 тисяч 956 гривень. Це всемеро більше, ніж особистий дохід Ріната Ахметова за той же рік. За донецьку приписку, адже вся його родина давно проживає у Москві. Та за мужню поведінку у СІЗО.

віце-прем’єр Володимир Семиноженко – довірена особа Леоніда Кучми, за загрозу для гуманітарної галузі України, який не приховує своїх намірів повернути російські стандарти як у формі, так і змісті навчального процесу.

міністр Внутрішніх Справ Анатолій Могильов – який відзначився вороже-агресивним ставленням до корінного кримсько-татарського народу Криму, зокрема не гребував називати їх фашистськими поплічниками та чинив над ними руками своїх підлеглих жорстокі розправи у протистоянні в конфліктах, пов ’ язаних з земельними питаннями.

віце-прем’єр з питань регіональної політики Віктор Тихонов – за організацію сепаратиського з’їзду у Сєвєродонєцьку. Довірити йому такий напрямок діяльності, це все одно, що професійного кілера призначити головним лікарем.

міністр закордонних справ Костянтин Грищенко – за неправильну орієнтацію. Геополітичну. За шпіонаж на користь СРСР під час консульської роботи у Канаді.

міністр молоді та спорту Равіль Сафіулін – за вірне сужіння ідеалам Ахмєтова і боротьбу проти київського «Динамо».

міністр палива та енергетики Юрій Бойко – за кумівство з олігархом Дімою Фірташем та газові оборудки, внаслідок яких Україна понесла мільярдні збитки.

міністр охорони навколишнього природного середовища Віктор Бойко – за оборудки і крадіжки, які він разом з рідною дружиною прокручували у Держрезерві та кримінальну справу, яка була відкрита за наслідками його зловживання службовим становищем.

міністр з питань житлово-комунального господарства Олександр Попов – за підняття тарифів н комунальні послуги, якими він збирається видерти останні гроші в простих українців.

міністр юстиції Олександр Лавринович – за зраду В’ячеслава Чорновола та ідеї національного відродження України.

міністр охорони здоров’я Зіновій Митник – за неправильні діагнози щодо розумових відхилень для усіх членів врємєнного правітєльства.

міністр надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич – за прогули під час роботи в будинку під куполом, тобто Верховної Ради, де він працював головним клоуном. А також за призначення на посаду зам міністра, тобто зам Шуфрича, рідного сина його колєжанки Гані Герман – Колі Коровіцина, простого кієвскава мажора.

міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов – за рекордну кількість повернення на цю посаду та панічний страх перед барабанами Майдану.

міністр культури Михайло Кулиняк – за діджейство і конферанс передвиборчих мітингів Януковича. За придбану на його ім’я квартиру у місті Києві для тещі Віктора Януковича.

міністр Економіки Василь Цушко – за доведення до ручки колгоспу «40 літ без урожаю» та за проведений ним 2007 р. в ранзі міністра внутрішніх справ штурм генеральної прокуратури.

міністр освіти та науки Діма Табачнік - за казнокрадство, крадіжки музейних цінностей, афери з присвоєнням собі ж військових звань. І головне – за патологічну українофобію, неприховане зверхньо-зневажливе ставлення до галичан, яскраво виражену проросійську орієнтацію й пропаганду.

Очолив політ прем’єр-міністр Ніколай Азаров – за його глум над українською мовою, українською історією та українською економікою. За податкові репресії та утиск українських підприємців!»

Кожний із перелічених посадовців був представлений учасникам акції у вигляді повітряної кульки, яку, після зачитання всіх «заслуг», відпускали у небо. Після «запуску експедиції учасники» акції розбили символічні кайдани та урочисто пройшли до пам’ятника Степану Бандері.

Ця акція стала продовженням пікету який відбувся 15 березня, під стінами облдержадміністрації представниками молодіжних патріотичних організацій, на якому учасники озвучили свої вимоги:

1. Негайний розпуск Верховної Ради України і проведення позачергових парламентських виборів.
2. Відставка неоокупаційного уряду Азарова.
3. Реформа виборчого законодавства.
4. Проведення виборів органів місцевого самоврядування у відповідності до Конституції України.
5. Вивід Чорноморського флоту Російської Федерації з території України.
6. Проведення позачергових сесій місцевих рад Тернопільщини задля оцінки антиконституційного перевороту у Верховній Раді Україні.

Організатори: молодіжні організації Тернопільщини та ГПО «Українська справа»

Published on 20 March 2010