Харківські студенти підтримали «АнтиТабачну кампанію»

19 березня під стінами Харківської обласної ради відбувся перший захід в рамках АнтиТабачної кампанії.

ЇЇ мета – звільнення з посади міністра освіти і науки Дмитра Табачника, який відомий своїми українофобськими поглядами на історію, мовне питання, етнографічний поділ України, а також розпалюванням міжрегіональної ворожнечі. На сьогоднішній день АнтиТабачну кампанію підтримала вже у Львові, Києві, Одесі, Херсоні, Донецьку, Маріуполі, Сумах, а тепер і в Харкові.

Під час імпровізованого театрального дійства молодь гостро засудила міністра за його антиукраїнські заяви та його «світле» минуле хабарника і корупціонера.

«Ректори Харківських ВУЗів підтримали Дмитра Табачника на посаді міністра, але ми – студентство як найактивніша ланка суспільства, виступаємо категорично проти його призначення і сьогоднішню акціює заявляємо відкрито свою підтримку АнтиТабачної кампанії» - заявиви один із координаторів АнтиТабачної кампанії в Харкові Олександр Омельченко.

Нагадаємо, що організаторами кампанії виступили ряд молодіжних і студентських організацій неполітичного характеру. Жодна з нині існуючих політичних партій не є офіційним учасником кампанії і не є організатором жодної з акцій в рамках «АнтиТабачної кампанії».

Published on 19 March 2010