Тернопільським школярам подарували “Незримі скрижалі Кобзаря”

Книжка Дмитра Донцова «Незримі скрижалі Кобзаря», вперше видана в Україні минулого року – через п’ятдесят літ після написання.

Як повідомляє “Українська інформаційна служба”, презентація книги відбулася в день народження Тараса Шевченка у Тернопільській ЗОШ №19. Провели її представники громадсько-політичного об’єднання «Українська справа» депутат обласної ради, директор ТОВ «АНТ» Михайло Ратушняк, який своїм коштом викупив значну частину тиражу книги та голова ГПО «Українська справа», кандидат історичних наук Олег Вітвіцький.

Книжка вирізняється новизною баченні постаті Шевченка, глибоким християнським контекстом при інтерпретації його творчої спадщини. Саме з цього приводу висловили свої судження учні і вчителі, а також щодо того, що дотепер в Україні належно не поціновані і не почуті великі Українці Шевченко і Донцов.

Даруючи книжки учням, вчителям, шкільній бібліотеці Михайло Ратушняк подякував за щиру розмову, за глибоке розуміння Шевченка як нашого сучасника, висловив сподівання і впевненість, що молоде покоління житиме за заповідями великого Кобзаря.

Презентації продовжаться по навчальних закладах Тернополя.

Published on 12 March 2010