Геть Табачника з міністра освіти!

Затвердження Дмитра Табачника міністром освіти та науки України є одним із найбільш резонансних призначень в постпомаранчевий період. Чи не найважливішу сферу гуманітарної політики віддано особі, яка свідомо, відкрито й системно виступає проти основ державності та національної ідентичності: єдиної державної української мови, національної історії та соборності. Разом з тим, довіряючи йому освітню галузь, ми ризикуємо втрати чи не найбільший суспільний набуток останніх років – зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО), яке зруйнувало корупційні схеми при вступах у ВНЗ й для мільйонів дітей дало можливість лише завдяки власним знанням здобути вищу освіту.

Саме Табачник чи не найпослідовніше з усього середовища ПР виступає за надання російській мові державного статусу. Більше того, його ініціативи стосуються насамперед впровадження чужої мови в освітніх закладах – від початкових шкіл до вузів.

Табачник неодноразово подавав неправдиві свідчення про ОУН-УПА та її провідних діячів. І якщо більшість його однодумців можливо перебувають ще у полоні радянської пропаганди, то випускник істфаку Шевченківського університету, академік, професор та доктор історичних наук свідомо подає неправдиві факти й робить це доволі цілеспрямовано та методично. Достатньо зауважити, що лише в останні роки з під його пера, спільно із комуністом Крючковим, вийшли кілька праць, які повністю суперечать історичній правді та спрямовані на розкол українського суспільства. Втім, Табачник сумно прославився й заперечуючи трактування Голодомору як геноциду українського народу.

В своїх заявах як «міністр тіньового уряду» Табачник наголошував на зміні шкільних програм з історії, що фактично зруйнує усі набутки у цій сфері останніх років.

Дмитро Табачник, вслід за російським шовіністом Жириновським є одним із апологетів запровадження поділу українців на дві категорії: «рускіх» та «галичан». Більше ніхто в Україні з публічних політиків не дозволяв собі подібних думок та висловлювань. Разом з тим, Табачник, як ініціатор руху «За нейтральну, позаблокову Україну!» здійснив чимало, щоб на відповідному рівні популяризувати російський напрямок політики та знівелювати ідею євроінтеграції України.

Саме Табачник приклався до того, щоб сфальсифікувати конкурс «Великі Українці» та не допустити Степана Бандеру стати першим за народним голосуванням.

І насамкінець, «зовнішнє незалежне оцінювання». Його впровадження стало чи не найуспішнішою реформою не лише освітньої галузі, а цілого гуманітарного напряму. Можна не сумніватися, що ще цього року ми повернемося до попередньої системи вступу до ВНЗ. А зважаючи на всі вище перелічені зауваги – одним Табачником можна буде зруйнувати ті невеликі здобутки нашої держави, які ми отримали не лише в останні 5 років, але й впродовж усіх років незалежності.

Табачник повинен піти! Його прізвище не може бути серед переліку осіб, які займають державні посади в Україні.

Хоч у нас обрана неукраїнська за суттю влада, але своєю активною організованою громадянською позицією ми маємо змусити її враховувати національні інтереси України.

ОУН буде вживати всіх адекватних дій, щоб не допустити антиукраїнських проявів з боку Януковича та його уряду.

Закликаємо всіх громадян проявити активну дію в захисті своїх національних прав і свобод.

Слава Україні!

Тереновий провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Published on 12 March 2010