Теренова гра «Антонівці-Гурби» - формування нової української національної еліти.

Восьмий раз, з 1 по 4 травня, у лісовому масиві на кордоні Тернопільської та Рівненської областей, поблизу штабу УПА біля села Антонівці Молодіжний Націоналістичний Конгрес, проводитиме всеукраїнську молодіжну теренову гру «Антонівці-Гурби 2010».

З цього приводу співголови Оргкомітету Ярослав Іляш (керівник Молодіжного Націоналістичного Конгресу), Михайло Ратушняк (депутат Тернопільської обласної ради) та Олег Вітвіцький (лідер громадсько-політичного об’єднання «Українська справа») провели прес-конференцію.

Історичні джерела та дослідження свідчать , що у квітні 1944 року на Волині в районі села Гурби відбулася одна з найбільших битв Української Повстанської Армії з військами НКВС. В пам’ять про цю героїчну сторінку сім років тому започаткована молодіжна теренова гра. У ній вже взяли участь понад дві тисячі молодих націоналістів з різних куточків України. Про це розповів журналістам Голова МНК Ярослав Іляш.

Співголова Оргкомітету Михайло Ратушняк зазначив, що проведення теренової гри є прекрасним взірцем того, як потрібно вшановувати наше минуле. Не лише меморіальними заходами і урочистими академіями, а й реальними дієвими акціями, під час яких формується нова українська еліта. Він також вважає що підтримка молоді – найкраща «інвестиція» в розвиток нашої держави.

Олег Вітвіцький наголосив, що проведення цьогорічної теренової гри «Антонівці-Гурби» є прямою відповіддю української патріотичної молоді новій владі на її спроби позбавити звання «Герой України» провідників національно-визвольної боротьби Степана Бандери та Романа Шухевича.

«Гурби-Антонівці-2010» пройдуть за підтримки громадсько-політичного об’єднання «Українська справа».

Прес-служба ТОО МНК

Published on 13 March 2010