АнтиТабачна Кампанія триває : молодь Львова підтримала Львівську обласну раду

17 березня депутати Львівської обласної ради на позачерговій сесії ухвалили звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів та Президента України про відставку Дмитра Табачника з посади Міністра освіти України.

На знак солідарності з депутатами молодь Львівщини у рамках АнтиТабачної Кампанії, а також інші політичні партії та організації вийшли на пікет підтримки Львівської обласної ради щодо відставки Д.Табачника.

Акція почалась о 9:15 під університетом Франка з формування студентської колони, що пішою ходою вирушила до будівлі ЛОДА. У пішій ході взяло участь близько 2 тисяч осіб.

Прибувши до обласної ради, колона долучилась до пікету підтримки сесії Львівської обласної ради. Загалом у пікеті взяло участь близько 5 тисяч осіб.

«Ми підтримуємо ініціативу обласної ради і будемо продовжувати акції протесту, поки Д.Табачника не звільнять з посади Міністра освіти і на його місце не буде призначено фахового професіонала та патріота України» - заявив один з координаторів АнтиТабачної Кампанії Андрій Бень.

Довідка. АнтиТабачна Кампанія є всеукраїнською молодіжною ініціативою, до якої долучилися осередки у Львові, Києві, Луцьку, Харкові, Тернополі, Кіровограді та інших містах.

Офіційний сайт кампанії www.tabachnik.net.ua

Published on 17 March 2010