Чи в Криму часи інквізиції і середньовіччя?

ЗВЕРНЕННЯ
Української Громади Криму з приводу антидержавних дій
шовіністських організацій в Криму

ШАНОВНІ КРИМЧАНИ!

14 березня 2010 року на центральній площі в м. Сімферополі антидержавні, шовіністські активісти ПСПУ та молодіжної організації "Прорив" демонстративно спалювали підручники з новітньої історії Україні.

Хіба ми, люди не засвоїли уроки історії? Чи забули хто спалював книги і з чого починався фашизм в Німеччині? Чи в Криму часи інквізиції і середньовіччя? Ми вже не вперше спостерігаємо, як дорослі ділки від політики, які не можуть заспокоїтися, що Україна стала незалежною державою, намагаються залучити учнівську та студентську молодь до своїх екстремістських політичних провокацій. Україна йде своєю державною ходою. ЇЇ вже ніщо і ніколи не зупинить, тому що Свободу не спинити! У нас є своя історія і є свої національні герої. І ніхто не має права вирішувати це за нас.

Український народ століттями боровся за свою волю! Він виборов право знати правдиву історію свого народу, а не історію за «кратким курсом ВКП (б)» часів радянської пропаганди.

Не можна заперечувати те, що було насправді, що доведено як історичні факти. Наприклад, Голодомор, організований радянським комуністичним режимом, що визнала як Верховна Рада України, прийнявши Закон України «Про голодомор 1932-33 років» так і світове співтовариство.

Обурює те, що свідомість учнівської та студентської молоді отруюють шовіністичною брехнею, що штовхають молоді душі з несформованим світоглядом до спалювання книг. Це варварство, дикунство і свавілля!

І хто після цього повірить, що Крим це місце цивілізованого спілкування і відпочинку?!

Українська Громада Криму закликає:

- батьків уважно ставитися до вихованням своїх дітей, допомагати їм пізнавати світ через повагу до людини, не допускати їх участі у політичних провокаціях;

- Міністерство освіти і науки, Міністерство сім’ї та молоді Криму, представництво національної комісії з питань суспільної моралі, правоохоронні органи дати публічну моральну та правову оцінку зазначеним діям;

- кримську інтелігенцію не бути глухими і байдужими щодо антилюдських проявів, бо це калічить дитячі та юнацькі душі;

- учнівську та студентську молодь вивчати правдиву історію, знаходити в архівах історичні факти та аналізувати їх, знати свій родовід, як жили ваші діди, прадіди і тоді ви самі зможете дізнатися правду.

Українська Громада Криму закликає всіх громадян різних національностей шанувати історію українського народу, який створив цю Державу, потом і кров’ю виборював її Незалежність.

Прес-служба Української Громади Криму

Published on 17 March 2010