Молодь відповість Януковичу за Бандеру і Шухевича

1-4 травня у лісовому масиві на кордоні Тернопільської та Рівненської областей, поблизу штабу УПА біля села Антонівці Молодіжний Націоналістичний Конгрес увосьме проведе всеукраїнську молодіжну теренову гру «Антонівці-Гурби 2010». Лідер громадсько-політичного об’єднання «Українська справа» Олег Вітвіцький наголосив, що проведення цьогорічної теренової гри «Антонівці-Гурби» є прямою відповіддю української патріотичної молоді новій владі на її спроби позбавити звання «Герой України» провідників національно-визвольної боротьби Степана Бандери та Романа Шухевича.

Про це повідомили ZAXID.NET у прес-служба ТОО МНК.

"Історичні джерела та дослідження свідчать, що у квітні 1944 року на Волині в районі села Гурби відбулася одна з найбільших битв Української Повстанської Армії з військами НКВС. В пам’ять про цю героїчну сторінку сім років тому започаткована молодіжна теренова гра. У ній вже взяли участь понад дві тисячі молодих націоналістів з різних куточків України", – повідомив журналістам 10 березня на прес-конференції керівник Молодіжного Націоналістичного Конгресу Ярослав Іляш

Співголова оргкомітету, депутат Тернопільської обласної ради Михайло Ратушняк зазначив, що проведення теренової гри є прекрасним взірцем того, як потрібно вшановувати наше минуле. Не лише меморіальними заходами і урочистими академіями, а й реальними дієвими акціями, під час яких формується нова українська еліта. Він також вважає що підтримка молоді – найкраща "інвестиція" в розвиток нашої держави.

"Антонівці-Гурби-2010" пройдуть за підтримки громадсько-політичного об’єднання "Українська справа".

Published on 11 March 2010