Молодіжний конкурс «Вчинок»

Присвячується Героям Крут

Преамбула.

Останнім часом на адресу української молоді лунає чимало звинувачень щодо низького рівня її громадянської позиції, не здатності зважуватись на достойні вчинки. Нинішнє покоління молодих українців часто намагаються порівнювати з їхніми ровесниками з часів визвольних змагань 1917-21 років, періоду Другої світової війни, подій «Революції на граніті». Як правило, такі порівняння не на користь сучасникам, але…

Але в житті кожної молодої людини завжди є місце для справжнього вчинку. Іноді кожен задає собі питання: "чого я добилася/добився у житті? чого досягнула/досягнув?" Бува, живеш роками, здавалось би не просто так, а насправді навіть нема нічого такого,чим би дійсно можна було гордитись…

Справжній шляхетний вчинок завжди залежить і від моральних якостей юнака чи юначки, і від зовнішніх обставин. Наприклад, не можливо змоделювати те, як би склались долі героїв-крутянців, якби не визвольна боротьба та обставини, які спонукали їх прийняти перший і останній бій у своєму житті.

За будь-яких обставин мусимо пам’ятати, що їхній подвиг – це, в першу чергу, сигнал для нас, їхніх наступників.

Мета: В умовах тотальної дискридитації молоді ми хочемо показати, що молоді люди здатні на вчинки якими можна пишатися.

Завдання:

1. Змінити громадську думку про сучасну українську молодь, як про таку, що не здатна на безкорисливі і благородні вчинки.

2. Пропаганда серед молоді лицарських чеснот.

Умови конкурсу:

• У конкурсі можуть брати участь жителі тернопільської області віком до 35 років(включно).

• Кожен учасник повинен описати вчинок свій або друга, який заслуговує поваги.
• Інформація повинна бути написана українською мовою і містити такі пункти:
• Прізвище, ім’я та по-батькові особи, яка подає інформацію.
• Прізвище, ім’я та по-батькові особи, про яку інформація .
• Де відбулася подія?
• Коли саме?
• Що саме сталося, і як ви до цього причетні?
• Який наслідок (для вас та оточуючих)?
• Чому ви вважаєте, що цей вчинок заслуговує на увагу?
• Чи може хтось підтвердити ваші слова?
• Фото, відео, вирізки з газет, якщо є.
• Ваші контакти (телефон, e-mail).

Подання інформації.

Інформація в електронному вигляді подається на електронну адресу конкурсу - vchunok@gmail.com, після чого розміщується на інтернет- ресурсі www.ratushniak.te.ua

Визначення переможців відбуватиметься паралельно: членами оргкомітету та відвідувачами сайту www.ratushniak.te.ua шляхом голосування. Визначальним буде голос відвідувачів сайту.

Тривалість конкурсу: з 29 січня (день пам’яті героїв Крут ) до 10 травня.

Переможці отримають подарунки та матимуть змогу 23 травня (Свято Героїв) відвідати місце бою на станції Крути. Всі учасники конкурсу будуть нагородженні пам’ятними призами.

Оргкомітет: Яремко Богдан – Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Святослав Абрам’юк – Молода Просвіта, Олег Вітвіцький – Українська Справа, Тарас Гребеняк – Центр національного відродження імені С. Бандери, Михайло Ратушняк – Спілка підприємців Тернопільщини «Українська Справа».

Організатор: громадсько політичного об’єднання «Українська справа», ТОМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгресс» за підтримки Спілки підприємців Тернопільщини «Укранська Справа».

Контакти:
Тел. 0352-25-27-49
e-mail: vchunok@gmail.com

Published on 3 March 2010