Заяви Януковича в Москві – початок нової колонізації України

Заява Проводу Організації Українських Націоналістів (бандерівців)

Офіційний візит Президента України Віктора Януковича до Москви є переломним моментом в українській політиці. Янукович своїми заявами з приводу необхідності введення російської мови, як другої державної, обіцянкою відмінити рішення щодо державного нагородження С.Бандери та Р.Шухевича, намаганнями втягнути Україну до Єдиного Економічного Простору та газотранспортного консорціуму з Росією демонструє, що він готовий взяти курс на знищення національної державності України.

Янукович кинув виклик мільйонам українців. Його бажання отримати лояльність та підтримку кремлівських диктаторів наскільки велике, що Президент готовий здати національні інтереси і розтоптати гідність нації. Позиція Януковича більше нагадує позицію малоросійського губернатора, а не Президента незалежної країни.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає всіх українців, як в Україні так і за кордоном, стати на захист державного суверенітету та національної пам’яті. Кожен українець має захищати українську мову, правдиву історію, національні інтереси та державну незалежність України. Закликаємо українську громаду до активного протесту, який має застерегти В.Януковича від здачі української самостійності.

Разом ми захистимо Україну!

Провід ОУН (б)

Published on 8 March 2010