«Український націоналізм» презентували в Харкові

В п’ятницю 26-ого лютого в харківській книгарні «Є» відбулась презентація книги «Український націоналізм» - третьої частини творів одного з найвидатніших ідеологів українського націоналізму Степана Ленкавського. Презентував книгу її упорядник, відомий дослідник життя Ленкавського - Олександр Сич.

На початку заходу пан Олександр розкрив своє бачення щодо актуальності українського націоналізму у 21 столітті, а також дав дуже широке обґрунтування розвитку націоналістичних сил в Європі. Він влучно пояснив присутнім причини негативних відгуків з боку європейських держав і Росії у відповідь на розвиток в Україні національних сил.

Після основної частини присутні мали змогу задати питання, які їх найбільше цікавили. Зокрема на запитання членів МНК «Якою точкою з Декалогу українського націоналіста Ви найчастіше керуєтесь в своєму житті?» О.Сич відповів: «В партійній діяльності - «Про справу не говори з тим, з ким можна, а з тим, з ким треба», а в житті - «Змагатимеш до поширення сили, слави, багатства й простору Української Держави».

В кінці презентації Олександр подякував за активну працю аудиторії і побажав надалі бути активними у розбудові держави.

Прес-служба МНК у Харківській області

Published on 28 February 2010