Про Бандеру говорили на радіо

9 січня 2010 року голова МНК у Харківській області Сергій Кузан разом з кандидатом філософських наук Ігорем Рассохою взяли участь у програмі «Харківська духовина» на радіо «Нова хвиля». Темою обговорення була 101 річниця від Дня народження Провідника ОУН Степана Бандери та підписання указу Президента про відзначення річниці переможного бою Українських Січових Стрільців на горі Маківка.

«Впродовж десятиліть ім’я Степана Бандери найчастіше пов’язували із співпрацею з нацистською Німеччиною під час 2-ї світової війни, расовій ненависті і таке ін. Проте, його біографія та доля членів його сім’ї може поставити крапки в цих історичних суперечках. Сам Бандера відсидів близько 4-х років в німецькій тюрмі Заксенхаузен, а його троє братів загинули від рук німців: Олександр та Василь в нацистському концтаборі Аушвіц (Освенцім), Богдан у складі похідних груп ОУН під Херсоном від рук гестапо.

Очолювана Бандерою ОУН сприймала своїми ворогами всіх без виключення ворогів Незалежної, Соборної України та українського народу» - розповів слухачам Сергій Кузан.

Учасники програми на радіо орієнтували свої виступи на утвердження серед радіослухачів високих духовних ідеалів, патріотичних почуттів, поваги до державної мови, історії та культури.

Прес-служба МНК у Харківській області

Published on 10 January 2010