Відбулося розширене засідання Центрального Проводу МНК

Нещодавно у Києві відбулось розширене засідання Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу, на якому було обговорено ряд важливих для організації питань.

Значна увага приділялась розгляду та аналізу діяльності обласних осередків організації. Було відзначено позитивні тенденції у фінансово-господарській роботі Волинської організації, в організаційній та кадровій діяльності Львівського та Тернопільського осередків. Також було заслухано звіти членів Центрального Проводу МНК відповідальних за напрямки роботи, Голови МНК та Голови Секретаріату.

Членами Центрального Проводу розроблено стратегічний план діяльності організації на наступне півріччя. Серед найближчих заходів – проведення всеукраїнської теренової гри «Гурби-Антонівці 2010», яка відбудетося 1-4 травня. Особлива увага приділялась розробці зголошувальної кампанії для залучення учасників на гру.

Відповідальною за проведення дівочого вишкільного табору «Руса Коса», який у серпні цього року проводитиметься у Львівській області, було затверджено члена ЦП Катерину Аврамчук.

Традиційно літній всеукраїнський вишкільний табір «Відвага» проходитиме на Сумщині, табір-джамборі «Повстанська варта» прийматиме Тернопільська область.

Найближчим часом своєї появи на світ чекає новий випуск газети „Терен-Україна”.

Окремим пунктом у порядку денному засідання було висвітлено співпрацю обласних осередків з обласними та міськими радами з приводу написання, подачі та реалізації проектів.

Інформцентр МНК

Published on 26 February 2010