У керівництві Центру Національного Відродження відбулися зміни

17 лютого ц.р. відбулася чергова конференція Міжнародної Благодійної Установи «Центр Національного Відродження». Делегати конференції обрали нового голову правління Установи Анатолія Семенюка. Посаду директора Установи було довірено Тарасу Рондзістому. Також делегатами була затверджена символіка Установи.

Міжнародна Благодійна Установа «Центр Національного Відродження» відома своєю активною діяльністю у напрямку національного і духовного відродження української нації.

Ініціювавши створення у 2007 році Світового Ювілейного оргкомітету до 100-річчя народження Р.Шухевича і 65-ої річниці створення УПА, Центр Національного Відродження активно сприяє впровадженню Указів Президента щодо відзначення знаменних подій та вшанування видатних постатей в історії українського народу, провадить роботу з усунення із суспільної свідомості негативних стереотипів про українські національно-визвольні змагання середини минулого століття, про націоналістичний визвольний рух.

Особливу увагу активісти Центру надають роботі з українською молоддю. З цією метою ними була налагоджена тісна співпраця з державними установами, зокрема Міністерством освіти і науки України і громадськими патріотичними організаціями: СУМ в Україні, НСОУ Пласт, організаціями та товариствами, що входять до Ради Українського козацтва при Президенті України. З ініціативи Центру створено Всеукраїнський центр патріотичного виховання молоді. Також при Центрі діє Козацька школа з підготовки виховників-наставників з козацької педагогіки.

Українська Інформаційна Служба

Published on 18 February 2010