Ярослав Стецько повинен отримати звання «Героя України»

У Тернополі оголошено про ініціативу громадсько-політичного руху «Українська Справа» щодо присвоєння звання «Героя України» Голові Проводу ОУН, президентові Антибільшовицького Блоку Народів Ярославу Стецьку.

Зокрема, депутат Тернопільської обласної ради Михайло Ратушняк зауважив, що серед соратників Степана Бандери особливе місце посідає Ярослав Стецько – найяскравіший політичний діяч, який народився на нашій землі, сформував свої націоналістичні погляди у місті Тернополі.

«У 2012 році відзначатимемо 100-ліття з Дня Народження Я. Стецька, - наголосив Михайло Ратушняк. - Мусимо продумати конкретний план заходів для гідного вшанування його пам’яті. Справа відродження славного імені Ярослава Стецька – своєрідний виклик для громади, зокрема і міста Тернополя. Маємо достойно підготуватись до його 100-ліття».

На думку Михайла Ратушняка розпочати роботу вартує із музею родини Стецьків, який знаходиться у Великому Глибочку Тернопільського району. На даний час цей музей, фактично, утримується на громадській ініціативі його засновника Мирона Сагайдака. Але це не господарський і не державницький підхід, вважає Ратушняк.

Published on 5 February 2010