Музею Степана Бандери у Тернополі бути!

Під час пресс-конференції, присвяченої приїзду до Тернополя Степана Бандери (онука), депутат Тернопільської обласної ради, засновник Спілки підприємців Тернопільщини «Українська Справа» Михайло Ратушняк заявив, що кожний політичний крок має мати чітко окреслену мету. «Сьогодні вся Україна, і Тернопільщина, як її невід’ємна частина, вітають останні Укази Президента Ющенка про визнання ОУН, УПА, УВО, «Карпатської Січі» борцями за незалежність України та про присвоєння Степану Бандері звання «Героя України», - наголосив Михайло Ратушняк. - Це доленосні та правильні рішення до прийняття яких докладено зусилля мільйонів українців. Вони були не марними. Ми досягнули цієї мети!»

«Водночас, кожний політичний крок має мати своє продовження, - висловив переконання Михайло Ратушняк. - На Тернопільщині 2008 та 2009 роки були проголошені Роками Степана Бандери. За цей період і органами влади, і громадськими організаціями, і просто щирими патріотами, зокрема, і у нашому місті, зроблено велику роботу щодо гідного пошанування пам’яті Степана Бандери. Наступний крок – спорудження в Тернополі Музею Степана Бандери. Це цілком реально і я знаю, як це зробити. У нас є визначеним місце під будівництво, є контакти з націоналістичними організаціями з різних країн світу, які готові передати до Тернополя поважні експонати, а, головне, є внутрішня мотивація реалізувати цей проект»

Михайло Ратушняк переконаний, що Музей Степана Бандери у Тернополі має всі шанси стати центром національного відродження, який буде притягувати до міста тисячі прихильників ідеології українського націоналізму.

Українська Інформаційна Служба

Published on 3 February 2010