ІІ тур виборів – вимагаймо проукраїнської позиції!

ЗАЯВА
ПРОВОДУ ОУН (б)

7 лютого 2010 року відбудеться другий тур виборів Президента України, який стане вирішальним у затвердженні стратегічного курсу держави.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає всю українську патріотичну спільноту підтримати українські національні цінності, виплекані віковічними змаганнями українського народу за свободу, самобутність і незалежність.

У зв’язку з поразкою у першому турі кандидата Віктора Ющенка перед українським народом постало важливе питання: хто буде тепер захищати українські інтереси на державному рівні?

Тому для усіх виборців, які сповідують національні цінності і дорожать національним суверенітетом, дуже важливо зрозуміти, хто продовжить лінію послідовного відродження України, захисту її демократичності й незалежності.

Проаналізувавши всі особливості ситуації, що склалась, Провід ОУН (б) відстоюватиме позицію щодо недопущення до влади олігархічного клану Віктора Януковича з його чітко вираженою проросійською програмою.

У випадку обрання його Президентом, ОУН (б) ініціюватиме створення національної опозиції для захисту українських національних інтересів, для приведення до влади українського президента - державника і перемоги національно-демократичних сил.

Кандидат Юлія Тимошенко оприлюднила своє бачення розвитку української держави: формування ефективної та відповідальної влади, національний протекціонізм в економіці, боротьба з корупцією, піднесення рівня духовності української нації, відродження української мови та розвиток культури, відстоювання національних інтересів в міжнародній політиці.

Провід ОУН (б), виходячи з вартостей та цінностей, на яких побудована і зростала Організація, беручи до уваги власну програму розвитку Української Держави, якщо нарід вибире Президентом Ю. Тимошенко, буде пильно стежити за реалізацією цих зобов’язань, вимагати зберегти досягнення президентства В.Ющенка в гуманітарній сфері й активно долучитися до співпраці в напрямку національного відродження України.

Якщо ж викладені вище принципові позиції зупиняться лише на рівні перевиборчої риторики і не будуть реалізовуватись, Провід ОУН (б) зробить усе можливе для створення дієвої національної опозиції.

Провід ОУН (б) закликає усіх громадян України на Батьківщині, і тих, які проживають за кордоном, взяти участь у голосуванні 7 лютого, скориставшись своїм демократичним правом. Не продавайте свій голос і не допускайте до фальсифікації виборів. Вимагайте прозорих виборів.

Вирішальне слово за дальший розвиток України та національної ідеї належить виборцям. Їхнє право – відстояти проукраїнську позицію, поборовши та відкинувши в день голосування позицію, яка є проросійською.

Published on 3 February 2010