Нагорода усіх патріотів

31 січня у Тернополі, з ініціативи громадсько-політичного руху «Українська Справа», відбулась прес-конеренція за участю Степана Бандери (онука) та Михайла Ратушняка. Центральною темою на пресс-конференції стала презентація нагороди «Герой України», якою 22 січня було нагороджено Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандеру.

«Присвоєння Степану Бандері звання «Герой України» - заслуга кількох поколінь борців за волю України», - вважає його онук. Він наголосив, що під час отримання нагороди шкодував лише про одне – що вона виготовленна у формі тільки одного ордена. «Таких орденів мало би бути деятки тисяч, - підкреслив Степан Бандера, - ними потрібно нагородити усіх, хто віддав усі свої сили та молоде життя в боротьбі за українську державу».

«На моє переконання, - продовжив він, - українська патріотична громадськість давно визнала Степана Бандеру національним героєм. Указ, який озвучив Президент Ющенко 22 січня, у День Соборності, фактично, став підсумком святкування столітнього ювілею Провідника ОУН на державному рівні».

Онук Степана Бандери подякував усім тернополянам, які впродовж багатьох років добивались визнання на державному рівні героїчної боротьби ОУН і УПА, які збирали підписи на підтримку присвоєння його дідусеві звання Героя України.

Він повідомив, що Тернопільщина однією з перших має змогу привітати у себе заслужену нагороду. Вже на початку лютого орден «Героя України» буде зустрічати українська діаспора Канади, США, Німеччини, а також родина Бандер, яка проживає у різних країнах.

Українська Інформаційна Служба

Published on 2 February 2010