Перед МНК ставиться завдання примножити здобутки. Відбулося чергове засідання Центрального Проводу МНК

Важливим елементом повноцінного функціонування будь-якої організації є об’єктивна оцінка та критичний аналіз своєї діяльності. Власне це і стало однією з причин проведення чергового засідання Центрального Проводу МНК, яке відбулося 15 листопада 2009 року в місті Києві. На засідання були запрошені члени Ради Честі та представники більшості регіональних організацій МНК.

Було розглянуто ряд питань, які стосувалися різних аспектів діяльності організації. Зокрема це були аналіз квартальних звітів, підсумки діяльності за останній період, динаміка розвитку обласних організацій у 2009 році та план діяльності на наступний квартал. Активною роботою серед всіх регіональних осередків за підзвітній період відзначилася Львівська організація МНК, в якій ведеться на достатньо високому рівні вишкільно-кадрова та інформаційно-пропагандивна робота.

Із найближчих заходів було проаналізовано хід всеукраїнського проекту „Молоді про Бандеру”, до якої, за словами координатора акції Миколи Бігуса, найактивніше долучився Молодіжний Націоналістичний Конгрес. Заходи були проведені по ВНЗ м.Києва, Дніпропетровська, Харкова та Сум. Також було ухвалене рішення про делегування команд від МНК на „Адреналін Extreme Ways 2009” – змагання по екстремальному туризму. Обговорено також можливості презентаційних поїздок по регіонах, зокрема до Сумської, Харківської та Волинської областей.

Голова Секретаріату МНК Рустамі Якименко прозвітував про виконання програми Мінсім`ямолодьспорту „Пізнай себе – пізнаєш світ”. Також було визначено відповідальних по розробці програм на 2010 рік. Окремими питаннями розглядалося стан реєстрації нових осередків МНК у органах юстиції та створення регіональної мережі кореспондентів газети «ТЕРЕН-УКРАЇНА»

У своєму підсумковому слові Голова МНК Ярослав Іляш зазначив, що позитивні тенденції в діяльності організації зобов’язують нарощувати зусилля для примноження здобутків МНК і постійно дбати над самовдосконаленням.

Катерина Аврамчук, Інформцентр МНК

Published on 16 November 2009