Україну знову об’єднали

22 січня 1918 року у приміщенні Київського Будинку вчителя було підписано Четвертий універсал, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. А 1919 року в цей самий день на Софіївській Площі в Києві було проголошено Акт Соборності українських земель.

Через 91 рік близько двох сотень молодих патріотів вийшли попри двадцятиградусний морозна на міст Патона, що в Києві, для того щоб разом відсвяткувати річницю цього свята. До акції долучились і члени МНК.

Це вже третій рік поспіль Братство козацького бойового звичаю «Спас» разом із усіма охочими долучитися до цього свята збираються по обидва боки мосту Патона, для того щоб об’єднати береги Дніпра символічним «живим» ланцюгом…

Своєрідною родзинкою акції стало те, що віталася тільки державна символіка, тобто ніяких організаційних або партійних прапорів.

Ця громадська акція українських патріотів мала на меті символічно об’єднати Україну по обидва боки Дніпра, щоб хоч у такий спосіб підняти свідомість і почуття національної єдності для тисяч байдужих українців.

Прес-служба КМО МНК

Published on 23 January 2010