Представники МНК взяли участь у змаганнях «Адреналін Extreme Ways 2009»

З 2 по 6 грудня в Чернігівській області відбулися змагання з екстремального туризму Адреналін Extreme Ways 2009. В ході випробувань учасники змагань боролися зі складними природними перешкодами, проводили рятувальні роботи і орієнтувалися на незнайомій місцевості. Суть змагання в тому, щоб якомога швидше подолати дистанцію завдовжки до ста кілометрів.

При цьому слід було виконати завдання з орієнтування в незнайомій місцевості. У багатьох місцях вона проходила в болотистій місцевості. Стартували змагання у Щорсі. Маршрут пролягав через Смяч, Тупичів і Замглай. У змаганнях взяли участь тридцять дві команди з різних міст України.

Цей екстремальний марафон проводиться вже не перший рік. Але цього року організатори вирішили її урізноманітнити. Відмінність цих змагань від попередніх - поділ дистанції на зони та нарахування балів командам за успішно виконані завдання. Усі результати відразу ж пересилалися на інтернет-сайт змагання, де демонструвалися в режимі on-line. На карті сайту відображалося, як команда долала дистанцію, і кожен бажаючий міг стежити за переміщенням учасників.

У марафоні прийняли участь і дві команди МНК з Тернополя і Львова, які пройшли більше половини дистанції, але із-за неправильної стратегії змушені були зійти з гонки (із 32 команд до фінішу дійшло тільки дев’ять). А заступник голови МНК Іван Кішка в складі харківської команди «New Ton» зайняв 6-те місце.

Інформцентр МНК

Published on 8 December 2009