Бандерівці вдячні Президенту В.Ющенку за визнання ОУН-УПА

20 січня 2010 року Ви підписали УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 46/2010 «Про присвоєння С.Бандері звання Герой України». 22 січня було публічно оголошено про цей важливий для становлення та розвитку української нації крок та вручено нагороду внукові Провідника ОУН Степанові Бандері (молодшому).

Ми розуміємо як важко було здійснити цей історично важливий момент Вам, як Президентові постгеноцидної нації, яка переживає непростий час становлення та відродження.

Логічним у цьому ракурсі є також підписання Вами УКАЗУ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ № 75/2010 «Про вшанування учасників боротьби за незалежність України у XX столітті»

Цим кроком Ви засвідчили, що українська нація повертається до відродження своєї історичної пам’яті і віддали належне тим, хто своїм незламним духом відстоював національну ідею, виявив героїзм і самопожертву у боротьбі за незалежну Українську державу. Підкреслили, що в нас є власна історія — історія становлення нашої незалежності.

Від імені Організації Українських Націоналістів (бандерівців) від імені усіх, для кого Степан Бандера є справжнім символом незламності, боротьби за добро української нації, прийміть найщиріші вислови подяки.

Слава Україні!
Героям Слава!

Голова ОУН
Стефан Романів

Published on 29 January 2010