У Дубенському педагогічному коледжі відбувся показ фільму про Степана Бандеру

У середу, 20-го січня, студенти Дубенського педколеджу переглянули документальний фільм «Ціна свободи» про діяльність лідера національно-визвольного руху 1930-50-х років Степана Бандеру. Кінострічку презентували представники місцевого осередку організації «Національний Альянс».

У рамках реалізації проекту «Степан Бандера у боротьбі за незалежність України», який впроваджує Центр Національного відродження ім. С. Бандери, члени молодіжної організації прочитали студентам коротку лекцію про український визвольний процес ХХ століття та, зокрема, основні періоди життя Степана Бандери як визначальної постаті в контексті змагань за українську державність, після чого продемонстрували фільм. Захід відбувся з метою спонукати молодь до вивчення власного минулого та наголосити на правдивому об’єктивному висвітленні інформації про Степана Бандеру.

Документальний фільм «Ціна свободи», у якому використані коментарі українських та зарубіжних істориків, учасників визвольного руху й нащадків Степана Бандери, також матимуть змогу переглянути школярі та студенти інших навчальних закладів міста Дубна.

На жаль, правду про український націоналізм по-різному коментує сучасний політикум, нав’язуючи суспільству хибні думки, проте уявляти український визвольний рух ХХ століття без ОУН та УПА неможливо та історично некоректно.

Інформ-відділ ДМО «Національний Альянс»

Published on 26 January 2010