Ефективне лідерство - запорука успіху організації

14 листопада в Києві, в приміщенні Центру національного відродження, відбувся всеукраїнський тренінг-семінар "Ефективне лідерство - запорука успіху організації", організований ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", на якому були присутні представники всіх регіональних осередків, членів Центрального Проводу та Ради Честі МНК.

Згуртована команда, харизматичний лідер, чітко поставлена ціль, контрольований процес, досягнутий результат, аналіз діяльності, моніторинг та зворотній зв'язок – деякі практичні аспекти семінару, мета якого - віднайти рецепт ідеальної організації роботи у будь-якій сфері.

Тренер-модератор семінару Савич Жанна для учасників поставила завдання проаналізували власну поведінку під час рольових ігор, визначили якості якими повинен володіти ідеальний лідер-керівник, дізналися про різні типи мотивації, стимули, що на них впливає та способи їх визначення.

Було передбачено все: від тематичних ігор та їх аналізу до теорії та її застосування. Кожен із учасників тренінгу мав можливість проявити себе, зробити аналіз свої дій, протестувати свої можливості, а також розробити для себе концепцію їх застосування на практиці.

Особливо запам’яталась рольова гра, яка не просто проектувала реальне життя, а і найкращим чином показала всі переваги і недоліки роботи команди.

Поступово учасники почали розв’язувати і конкретні організаційні проблеми: ведення ефективної вишкільно-кадрової роботи, роль і функції провідника в організації. До кінця тренінгу кожен сформулював для себе власний портрет справжнього лідера, окреслив його характерні риси та намалював для себе своє т.зв. «колесо життя». Колесо, яке не просто окреслює можливості людини, а показує напрямок в якому потрібно рухатися задля особистісного вдосконалення і ефективної праці.

Проблема вдалого керівництва і донині залишається одним з найголовніших питань у середовищі молодіжних організацій і несе надзвичайно важливу роль, оскільки саме від лідерів залежить прогресивний розвиток і успішна діяльність всієї організації.

Вікторія Базкуленко, Інформцентр МНК

Published on 15 November 2009