Організація Українських Націоналістів (бандерівців) вітає українців із присвоєнням Степанові Бандері Героя України

ОУН(б) вітає українську націю із доленосним Указом Президента України Віктора Ющенка про присвоєння звання Героя України Степанові Бандері. Це рішення є знаковим для України, за свободу якої боровся і віддав своє життя Провідник революційної ОУН.

Не менш символічним є і те, що офіційно Степана Бандеру визнано Героєм саме в День Соборності нашої країни, це лише підтверджує значущість цієї історичної постаті для всієї країни в цілому, а не лише для окремих її регіонів.

Видавши цей указ, Віктор Ющенко назавжди залишиться для України першим справді національним президентом, який, попри величезні перепони, незважаючи на внутрішній і зовнішній тиск, відстояв нашу національну гідність, сприявши визнанню Голодомору геноцидом українського народу, відродивши Пам'ять про славне історичне минуле України, зокрема – дні її визвольних змагань, про героїв, які вели за собою націю у важку годину – Івана Мазепу, Симона Петлюру, Романа Шухевича, Степана Бандеру.

Тож будьмо гідними того, що ми є УКРАЇНЦЯМИ, будьмо гідними Пам’яті наших визначних предків, борців за нашу свободу, за незалежність України!

Слава Україні!
Героям слава!

Провід ОУН(б)

Published on 22 January 2010