Львівська та Тернопільська організація МНК і ПРОСВІТА зустріли 2010 рік спільним походом в карпатські гори.

Кажуть: як новий рік зустрінеш – так його і проведеш. Святкування 2010 року молодими націоналістами та просвітянами виявилось доволі динамічним. Молоді люди здійнялись на вершину гори Близниця, де, заразом, відсвяткували день народження Степана Бандери.

Місцем дислокації, а також стартовим пунктом 27 –ми молодих націоналістів стало село Кваси Івано-Франківської області. Старий рік МНКівці і просвітяни провели «з холодком»: молоді люди купались у зимових водах річки Тиса. Після водних процедур юнки і юначки змагались в інтелектуальних іграх, гріли тіло у лазні. Процесія святкування проходила в одній із гуцульських садиб, біля якої в новорічну ніч також відбулась снігова теренова гра. Учасники дійства могли позмагатись у своїй витривалості та моральній стійкості.

«Будь-які незвичайні обставини, до яких я зараховую і погодні умови, загартовують не тільки тіло, але й дух. Боєць теренівки взимку куди зосередженіший і витриваліший, адже крім суперника у нього на заваді ще й сніг. При екстремальних умовах у людини відбувається конденсація сил, загартовується моральна і фізична стійкість» - зазначив один із організаторів дійства, голова ЛОО МНК Андрій Бень.

У день народження Степана Бандери, 1-шого січня молоді націоналісти вирушили в спільний похід на гору Близниця, де відсвяткували день народження Провідника ОУН.

Прес-служба ЛОО МНК

Published on 21 January 2010