Стефан Романів: «Суд над Сталіним – перший крок до «Нюрнбергу-2»

«Рішення апеляційного суду Києва, яким керівників більшовицького тоталітарного режиму визнано винними у геноциді в Україні в 1932-1933 роках – фундаментальний крок на шляху відновлення історичної справедливості. Це певний підсумок ініціатив Президента України Віктора Ющенка щодо відродження національної пам’яті та утвердження української ідентичності. Іменем України суд визнав винними Сталіна та інших катів української нації, а це дуже важливо для одужання нашого суспільства», - заявив в коментарі УІС Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефан Романів.

Стефан Романів від імені ОУН (б) висловив щиру подяку і Президенту В. Ющенку, і Голові Служби Безпеки України В.Наливайченку, а також українським історикам та суддям за принципову позицію у питанні засудження організаторів Голодомору.

«Рішення суду також дає можливість розпочати процес проведення Міжнародного трибуналу над злочинами більшовизму. Такий процес необхідний для всього вільного світу, адже антилюдська ідеологія комунізму та злочини її адептів змінили хід історії та є незагоєною раною на тілі всієї світової спільноти. Проведення процесу «Нюрнберг– 2» над комунізмом раз і назавжди захистить людство від червоних варварів. Це також данина пам’яті всім жертвам комуністичних репресій та терору і в Україні, і в інших куточках світу, де панувала червона тиранія», - підкреслив С.Романів.

Українська Інформаційна Служба

Published on 15 January 2010