РІЗДВЯНЕ ВІТАННЯ

Христос народився! Славімо Його!

Вельмишановні друзі, провожаючи Старий 2009 рік та зустрічаючи Новий 2010, ми, сповнені надій і сподівань, вдивляємося у своє майбутнє. 2009 рік був для нас ювілейним роком, в якому ми відзначали 100-річчя від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери та 80-річницю з часу створення Організації Українських Націоналістів. У 2009 році ми провели ХІІ Великий Збір ОУН та обрали нове керівництво.

Вступаємо у Новий - 2010-ий рік, який стане для нас роком випробування вибором, роком великої відповідальності перед майбутніми поколіннями, у цьому році ми обиратимемо Президента України. Своїм вибором ми повинні утвердити здобуту незалежність, одвічне прагнення своїх дідів-прадідів жити в незалежній Україні, вільній від тоталітарного тиску, лицемірства, брехні, беззаконня, корупції та розгулу бандитизму.

Різдво Христове - свято великої надії, з яким нерозривно пов`язаний заповіт про спасіння людського роду. Однак, рятунок для кожного з нас не приходить само собою, він вимагає від кожного зокрема та суспільства вцілому особистих зусиль.

Тож нехай свято народження Христа принесе в вашу оселю світло віри та надії, стане джерелом невмирущої духовної сили української нації. Зичимо Вам безліч гараздів та здоров`я. Висловлюємо впевненість, що разом подолаємо всі перешкоди й докладемо усіх зусиль для розбудови багатої, міцної та квітучої Української Самостійної Соборної Держави. Веселих свят!

Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів

Published on 28 December 2009