Олег ВІТВІЦЬКИЙ: «Настає час нової консолідації незалежних держав в єдиний антиімперський фронт»

«Провокаційні висловлювання маріонеткового правителя Росії в Чечні є тривожним дзвінком для всіх постсовєтських держав», - так прокоментував інтерв’ю Рамзана Кадирова для «Дейлі Телеґраф» лідер громадсько-політичного об’єднання «Українська Справа» Олег Вітвіцький.

На його думку, такі публічні заяви є проявом прямої агресії новітніх російських імпершовіністів, спрямованої, в першу чергу, проти України та Грузії.

«На сьогоднішній день, - зазначив Олег Вітвіцький, - всьому українському суспільству варто чітко усвідомити, що московський імперіалізм вийшов на новий етап своєї боротьби проти вільних націй. В його планах не тільки економічне, інформаційне і духовне загарбання України. Мова йде про політичну експансію, артпідготовкою до якої є кремлівський сценарій проведення президентських виборів»

«Свого часу, вільні нації були об’єднанні у форматі Антибільшовицького Блоку Народів, покликаного до життя Організацією Українських Націоналістів. Я переконаний, - стверджує лідер «Української Справи», - що настає час нової консолідації незалежних держав в єдиний антиімперський фронт. Таким чином можна буде зламати хребет візантійській політиці Москви, якою вона вносить непорозуміння у стосунки тих націй, які входять у зону її геополітичних інтересів. Вільна Україна, вільний Кавказ, вільна Балтія мають піти у контрнаступ проти загарбницьких планів Путіна-Мєдвєдєва».

«На зовнішньополітичному напрямку нашої діяльності, - підсумував Олег Вітвіцький, - творення нового антиімперського блоку є найактуальнішою українською справою сьогодення».

Published on 24 December 2009