Стефан Романів: „Ющенко – наш єдиний кандидат-державник і всі патріоти мають об’єднатися довкола нього”

«Організація Українських Націоналістів (бандерівців) видала документ, який назвали «Характеристика майбутнього Президента України». В цьому документі ми намагалися вирахувати всі ті прикмети, які, на нашу думку, мусив би мати майбутній Президент: українець, християнин, державник, відповідальний та інші. Ми вважаємо, що Віктор Ющенко підходить за тими прикметами. Отже ми видали також заяву, в якій закликали всіх об’єднатися довкола єдиного кандидата», - про це заявив Голова ОУН(б) Стефан Романів на Форумі українських націоналістів, який відбувся 19 грудня в Києві.

Він також підкреслив необхідність об’єднання усіх кандидатів, які позиціонують себе як патріоти, довкола кандидатури Ющенка: «Участь у виборах Президента технічних кандидатів для них самих є лишень підготовкою до виборів у Верховну Раду, до інших виборів. І наш заклик до них такий: об’єднаймося ж довкола єдиного кандидата! Відступіть сьогодні для добра справи. І тоді народ побачить, що ви дійсно є ефективними державотворцями й обере вас і ваші партії на виборах до Верховної Ради чи до місцевих рад».

«Мене часто запитують, чого ви привозите свої чвари «мельниківці-бандерівці» до України. Тих чвар немає. Між нами є згода, між нами є співпраця, і ми об’єднані довкола великої ідеї. Чим менше люди втручатимуться в це – тим краще, бо, на мою думку, ми на правильному шляху», - таку тезу Стефан Романів навів як підтвердження необхідності об’єднання всіх національно спрямованих сил у вирішальні моменти історії, в тому числі – і під час президентських виборів.

Published on 21 December 2009