Молоді Дніпропетровська розповідали про Степана Бандеру

12 грудня 2009 року в рамках проекту "Молоді про Бандеру" представники Молодіжного Націоналістичного Конгресу та Спілки Української Молоді в Україні, за підтримки молодіжної бібліотеки ім.С.Свєтлова провели спільний захід для студентства і патріотичної молоді міста Дніпропетровська.

Розпочалась лекція зі вступного слова МНКівця Романа Салітова:"Сотні тисяч українців гордо і незламно боролися за Українську Державу під прапором Степана Бандери, а незліченні вороги Української Нації і донині здригаються, згадуюючи це ім'я. Своєю духовною постаттю Він подолав рамки своєї епохи і свого життя, тим самим запаливши незгасимий вогонь національно-визвольної боротьби в наших серцях".

Після перегляду фільму Вахтанга Кіпіані із серії "Великі Українці" з заключним словом виступив активіст СУМу Олесь Лепетя, піднявши проблему уявлення постаті Степана Бандери сучасною української молоддю, зокрема - міфів, напівміфів та фальсифікацій в совєтській історіографії стосовно цього питання.

По завершенні лекції кожен мав змогу поставити запитання і висловити свої враження стосовно почутого. Шанований гість заходу, учасник Визвольних Змагань за незалежність України 40-50-х років, пані Засіменко-Бонацька Марія Созонівна наголосила:"Естафету галицької молоді у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу повинна перейняти молодь з Великої України".

Інформцентр МНК

Published on 17 December 2009