Лідери 12 патріотичних об'єднань висловили свою підтримку В.Ющенку

16 грудня в приміщені Центру національного відродження відбувся Круглий стіл на тему "Український вибір - 2010". Захід був присвячений майбутнім президентським виборам, зокрема, на ньому було вироблено позицію патріотичної громадськості Києва щодо підтримки певного кандидата на виборах-2010.

Організаторами заходу виступили Організація Українських Націоналістів (бандерівців), яку представляв її Голова Стефан Романів та Організація Українських Націоналістів, від якої на заході був радник Голови Юрій Левикін.

На круглому столі було обговорено такі питання: 1) Вибори 2010 - погляд українських націоналістів. Позиція ОУН і ОУН(б); 2) Віктор Ющенко - український Президент; 3)Участь націоналістичних сил в президентській кампанії 2010.

Організації-учасниці круглого столу, серед яких, окрім ОУН та ОУН(б), - Молодіжний Націоналістичний Конгрес, Київське крайове Братство ОУН-УПА, УНА-УНСО, Рада Українського козацтва при Президентові України, ВУТ «Просвіта», КМО Товариства «Меморіал», Конгрес українських націоналістів, ГО «Українська справа», Українська Інформаційна Служба та Асоціація дослідників голодоморів в Україні, зійшлися на тому, що єдиним виразником українських інтересів як на внутрішній, так і на зовнішньополітичній арені є чинний Президент Віктор Ющенко.

Представники патріотичної громадськості висловилися на підтримку спільної заяви Організації Українських Націоналістів та Організації Українських Націоналістів (бандерівців), в який було задекларовано підтримку Ющенка на виборах-2010 з боку ОУН і ОУН(б) (детально - http://www.ukrpohliad.org/news.php/news/1458).

Також учасники круглого столу погодилися розробити комплекс спільних дій, які сприятимуть перемозі єдиного проукраїнського кандидата.

Published on 16 December 2009