15 патріотичних організацій Львівщини висловились на підтримку проукраїнського курсу В.Ющенка

11 грудня у м. Львові в приміщенні Львівської обласної «Просвіти» відбувся круглий стіл представників національно-патріотичних громадських організацій Львівщини на тему «Питання захисту національних інтересів України у контексті президентських виборів».

Турбота про майбутнє України зібрала до спільної розмови лідерів обласних організацій ВУТ «Просвіта», Товариства політичних в’язнів та репресованих, Спілки політичних в’язнів, Всеукраїнського об’єднання ветеранів, Всеукраїнської ліги українських жінок, товариства «Надсяння», громадського руху «За Україну», Молодіжного націоналістичного конгресу, Центру національного відродження ім. С. Бандери, громадсько-політичного об’єднання «Українська справа плюс», благодійного фонду «Соборність», ГО «Сурми звитяги», ВГО «Наша Україна», ГО «Борець», а також міських організацій «Українська народна молодь» та «Молодий рух».

Тематика розмови, висловленні міркування та зайнята учасниками круглого столу політична позиція відображені в одностайно схваленій резолюції, текст котрої подаємо нижче.

Резолюція

Наближення президентських виборів ставить перед українським суспільством питання про те, хто з кандидатів здатний найкраще відстоювати українські національні інтереси на посаді лідера країни. Порівняльний аналіз запропонованих програм кандидатів у Президенти варто залишити політологам. Ми розглядали і оцінювали те, що кожен з кандидатів попередньо декларував та обіцяв, і що було виконано. Виходячи із цього, констатуємо:

1. Жоден із так званих «нових облич» в українській політиці не досягнув у своєму політичному розвитку рівня національного лідера та державного діяча такого рангу, щоб претендувати на посаду керівника Української держави.

2. Діяльність двох провідних претендентів на посаду Президента - Віктора Януковича та Юлії Тимошенко - суперечить українським національним інтересам. Обрання будь-кого з них на посаду Президента приведе до перетворення України на матеріальну базу одного з кримінально-олігархічних кланів та поглиблення політично-економічного контролю з боку Москви - аж до втрати реального суверенітету та незалежності.

3. Діючий Президент України Віктор Ющенко зумів забезпечити початок розвитку України як повноцінної національної держави, яка поважає себе і своїх громадян. Він - єдиний із кандидатів, хто чітко бачить перспективи подальшого розвитку України як Держави і українців як Нації

4. З поміж усіх претендентів на пост керівника Української держави саме проти Віктора Ющенка Москва розпочала безпрецедентну інформаційну та дипломатичну війну. Саме в ньому кремлівська влада бачить свого єдиного серйозного противника.

Ми, представники національно-патріотичних громадських організацій Львівщини, висловлюємо свою підтримку внутрішній і зовнішній політиці, яку здійснює Президент Віктор Ющенко.

Сьогодні саме Віктор Ющенко є тим політиком, котрий найкраще усвідомлює українські національні інтереси, відстоював, відстоює і - з нашою допомогою - буде відстоювати їх у майбутньому.

У день виборів кожен українець повинен прийти на дільницю і підтримати Віктора Ющенка.

Це - наш спільний український національний обов'язок.

На завершення круглого столу його учасники обговорили практичні заходи, які сприятимуть успіхові виборчої кампанії Віктора Ющенка.

Published on 11 December 2009