У Львові відбувся конкурс Фестивалю «Сурми звитяги»

27-29 листопада у Львові в Палаці культури ім. Гната Хоткевича відбувся конкурс 10 дитячо-юнацького фестивалю мистецтв «Сурми звитяги». Він зібрав учасників з Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Хмельницької областей та м. Кривий Ріг. Три дні на сценах палацу лунали пісні визвольної боротьби ОУН-УПА, стрілецькі пісні, українська патріотика, вірші, танці та літературно-музичні композиції відповідного спрямування. В рамках фестивалю відбувся також конкурс образотворчого мистецтва.

Журі конкурсу на чолі з головою, видатним українським композитором Мирославом Скориком оцінило майстерність юних виконавців.

Організаторами фестивалю є Центр національного відродження ім.. Степана Бандери у Львові, Львівська обласна «Просвіта», ГО «Сурми звитяги». Фестиваль відбувається за підтримки Львівської обласної ради та обласної державної адміністрації, Львівської міської ради.

Нагородження лауреатів та гала-концерт Фестивалю відбудуться 16 грудня на сцені Львівського національного академічного театру опери і балету ім.Соломії Крушельницької.

фоторепортаж

Published on 1 December 2009