Ветерани УПА за Ющенка

29 листопада 2009 р. відбулися загальні збори Київського крайового Братства ОУН-УПА. Учасники зборів заслухали і обговорили «Звернення Головної Булави Всеукраїнського Братства ОУН-УПА» до українського народу, до політиччних партій, громадських організацій та безпосередньо до кандидатів на посаду Президента України.

Збори одностайно підтримали думку Головної Булави про те, що єдинимм достойним кандидатом на посаду Президента України може бути тільки нинішній діючий Президент В. А. Ющенко, який рішуче захищатиме національні інтереси України і стане надійним гарантом її незалежності і розвитку.

Збори також поділяють пропозицію Головної Булави до інших кандидатів у Президенти, які є патріотами України, зняти свої кандидатури з виборчих перегонів і приєднатися до єдиного патріотичного табору, лідером якого є В.А. Ющенко.

Учасники зборів висловили надію на те, що всі свідомі українські патріотичні сили зуміють об`єднатися заради майбутнього України і підтримати В.А. Ющенка на виборах.

Збори звернулися до всіх обласних організацій Братства ОУН-УПА: центральних, східних та південних регіонів України з проханням оприлюднити в ЗМІ свою підтримку кандидату в Президенти України В.А Ющенку та включитись у його виборчу кампанію.

Слава Україні! Героям Слава!

Управа Київського крайового
Братства ОУН-УПА

Published on 30 November 2009